Ostrava v barvách noci

24/6 2020

Na Vyhlídkové věži Nové radnice bude v létě opět umožněno zájemcům si ve vybrané dny vychutnat pohled na město při západu slunce nebo po setmění. Návštěvníci mohou v rámci tradiční, ale stále speciální akce s názvem Ostrava v barvách noci v sobotu 27. června v letošním roce poprvé zavítat na vyhlídkovou terasu až do 23 hodin!

Ostrava v barvách noci

„Jsme rádi, že i v tomto pro všechny složitém roce jsme nakonec v součinnosti s magistrátem mohli tuto tradiční akci zorganizovat. Noční vyhlídky budou probíhat opět vždy poslední sobotu v letních měsících, poprvé tedy už tento týden 27. června," vysvětluje ředitel ostravských infocenter Mgr. Jiří Šimon. „Věříme, že o vyhlídky bude zájem i z toho důvodu, že ze známých příčin musela být letos zrušena Ostravská muzejní noc, které jsme se každoročně účastnili i my."

Na noční vyhlídky není zapotřebí provádět rezervaci. Vstupenky mohou návštěvníci zakoupit při příchodu v infocentru pod věží v 6. patře Nové radnice.

Podrobnější informace na telefonním čísle +420 602 712 920 nebo na emailové adrese vez@ostravainfo.cz. Akce konané na Vyhlídkové věži Nové radnice sledujte také na www.vyhlidkovavez.cz a na facebooku @VyhlidkovaVezNoveRadnice.