Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Přijďte v létě na Skalku

Atrakce – minizoo – tábory - restaurace – firemní dny – svatby - oslavy

Skalka family park se nachází v bezprostřední blízkosti Ostravy. Areál nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi. Děti se vyřádí na atrakcích, rodiče si odpočinou v lehátku, s kávou, na slunečné terase. Mezi atrakcemi najdete – skluzavky, průlezky, kolotoč, autíčka, skákací hrady, trampolínové centrum. Projít se můžete v naší minizoo, kde najdete i kamarády našeho maskota Skaláčka. Při teplém počasí si děti užijí zorbing na vodě. Pro letní sezónu plánujeme dobudovat obrovskou 8m lanovou pyramidu, bludiště a velkou tubingovou dráhu.

Třípatrová budova v alpském stylu nabízí sál se samostatnou terasou pro oslavy a svatby, stylovou restauraci, salónek, bistro a venkovní terasy. Restaurace si zakládá na sezónnosti, proto v každém ročním období dochází k obměně jídelního lístku. Po celý rok se zde můžete těšit na zajímavé menu a víkendové akce. V létě na terasách grilujeme. Umístění areálu, v přírodě u lesa, je ideálním prostředím nejen pro svatby, ale i jiné významné rodinné události – křtiny, narozeniny, oslavy, smuteční hostiny atd. Díky velkému sálu, který se nachází nad restaurací, je možnost uspořádat firemní akce, večírky a meetingy. Na jedné z teras se nachází svatební altánek a dominantou tohoto svatebního místa je kovaný strom uměleckého kováře p. Schwancara, požehnal mu biskup ostravsko-opavské diecéze, Mons. Lobkowicz.

Pořádáme také příměstské tábory, inline kurzy, parkourové workshopy, bike-kempy, příměstské školy v přírodě, výlety pro školy/školky, sportovní dny. Novinkou letošních táborů je nevšední zážitkový tábor Survivor, kde se společně za pomoci profesionálních záchranářů, vojáků a dalších děti naučí, jak přežít v lese bez moderních vymožeností anebo jak pomoci kamarádovi v nouzi. Letos poprvé na tábory bereme i děti předškolního věku.

Pořádáme akce pro veřejnost, primárně zaměřené na zábavu pro děti. Naši návštěvníci oceňují především blízkost města, přitom v srdci přírody, zázemí a gastronomii. Akce pro děti či gastro akce najdete na našem facebooku či webu www.skalkaostrava.com. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým areálu Skalka

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 419 301


Úřad městského obvodu Nová Ves
Rolnická 139/32
709 00 Ostrava


Úřední hodiny »